İlk trol amaçlı uygulamaya zarar vermek adına yazılan bu yorum, ne yazık ki bilinçsizce kullanıcılar tarafından yazılmaya devam ediyor. Zaten kullanıcı sözleşmesi kabul edildiği için bunu yazmanız gerekmiyor.

Başka bir bilgiye göre durum daha vahim bir boyutta. Bu yorumu yazanlar bir farkındalık oluşturuyor ve dolandırıcılar bu yorumu yazan kişileri kandırmanın daha kolay olduğunu düşünüp kurbanlarını bu yorumu yazanlar arasından seçiyorlar. Çünkü düşüncelerine göre bu yorum zaten saçma ve yazan kişi de bunu yazdığı için kandırılması kolay gibi bir izlenim bırakıyor.

Bu yüzden size karşı deneme yapabilecek dolandırıcılara fırsat vermeyiniz. Facebook ta gerçekleşen benzer bir ornek su sayfada: http://m.haberexen.com/facebookta-durum-cok-ciddi-yalani-912160h.htm

Umarım biran önce bilinçlenme sağlanıp, bu yazı yerine, kullanıcılara faydalı olumlu veya olumsuz yorum yazılır.
Bir zamanlar Üstte görünsün diye 1 verdim akımına benzeyen bu akım ne yazık ki uygulamanın gelişimine zarar da vermektedir. Yeni kullanıcılar çok sayıdaki bu tür yorumları görüp uygulama hakkında olumsuz düşünceye sahip olabiliyorlar.

Konu ile ilgili forumlardaki yorumlardan bazıları aşağıdadır:

http://forum.donanimhaber.com/m_113086509/tm.htm

Changed status to publish