Öğrenilen Komutlar

13 Cevaplar

 1. sabri dedi ki:

  Ceyda cok guzel elinize saglik tebrik ediyorum bu arada bir sorunumuz var nobetci eczaneyi ist disinda baska sehirlerde aramiyor.birde youtube dan videoyu direk acsa listeliyor muzik uygulamasi calisirken sesi acsa kisss kapatsa daha guzel olur

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Çok teşekkür ederim.Her il için ayrı formatta servis bulunduğu için sadece İstanbul alındı. Standart bir format olup tüm illeri aynı anda veren tek bir servis olsa gerçekleştirilir dediğiniz.

 2. emreozdes dedi ki:

  Cenker Bey bir Türk yapımını desteklemek onur verir. Bu sebeple tam sürüm kullanmaktayım. Umarım dahada geliştirirsiniz zira böyle yapımlar size değil ülkemize mal olmaktadır. Sizi tebrik ediyor sağlık ve sıhhatler diliyorum.

 3. Murat dedi ki:

  cenker bey elinize sağlık tam sürümü satın aldım ücretsiz kullanıcağıma tam sürüm kullanırım bi faydam olsun .

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Teşekkür ederim Murat Bey. Ufak tefek aksaklıklar olacak yüzlerce ozellik var . sorun olursa bana soyleyin elimden geldiği yetiştiği kadar yardımcı olurum.

   • emreozdes dedi ki:

    Cenker bey özellikle Ceyda ile karşılıklı bir konu hakkında nasıl konuşacağımızı komutlamayı merak ediyorum.

    Mesela
    -Ceyda havalar nasıl
    –10 derece. Rüzgarlı, yağmurlu vs.
    -Ne giymemi tavsiye edersin?
    –Kendi zevkine kalmış. Hava soğuk olduğundan ince giymemeni tavsiye ederim.
    -MAVİ GÖMLEK GİYMEME NE DERSİN? (dikkat bağımsız soru geldi)
    –MAVİ GÜZEL RENK, MEVSİMLERDEN İLKBAHARDAYIZ GÜZEL GÖZÜKECEKTİR. GÖMLEK İÇİN HAVA SOĞUK. DİLERSEN MAVİ RENK HAKKINDA DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLEYEBİLİRİM (İşte burada konudan kopmadan hala hava durumu üzerinde devam ederek yanıt vermek)
    -MAVİ RENGİ YORUMLA
    –MAVİ RENK HAKKINDAKİ SONUÇLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
    -ÖYLEYSE MAVİYİ TERCİH EDİYORUM. GÖMLEK GİYMEYECEĞİM
    -GÜZEL BİR TERCİH. DİKKATE ALDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER. HASTA OLMANI İSTEMEM (veya tam tersi HAVA SICAK TERLEMENİ İSTEMEM)

    durum eminim ki buna gidecektir. Bu benim 7 yıllık hayalimdi CENKER bey. ben 7 yıl önce kendime bot yapmıştım msn botu. Onunla böyle konuşuyordum ve bir gün seslisini başkası yapacaktır diyordum.
    Tekrardan tebrik ediyorum.

 4. Ümit Kurt dedi ki:

  Yıllardır hayalimdi yapayzekalı bi telefon yapmak ama hayat sartları nedeniyle yapamadım proğramlama mühendisi olarak tebrik ederim ilk baslarda karabasan gibi proğramlarda calısmalarım oldu elinize sağlık desteklerim sizindir

 5. Hamdullah dedi ki:

  Ücretli sürümü kullanıyorum. Home tuşunu devre dışı bırakmama rağmen ne zaman bassam böyle oluyor.http://hizliresim.com/EYnaZA
  Cidden rahatsız edici. HTC One M8 Kullanıcısyım. Bunun bir çözümü varmı.

  • Cenker Sisman dedi ki:

   CEYD-A versiyonu en son mu acaba ? Dünkü versiyonda bazı ayar sorunları vardı. Yeni sürümde düzelmiş olması laızm. uygulama ayarlarında home tuşunu seçimini kaldırdıktan sonra bu ekran gelince HTC BlinkFeed seçin ve herzaman seçtinizmi ? Teşekkür ederim.

   • Hamdullah dedi ki:

    az önce güncelledim yine aynı. Yalnızca bir defa seçsem veya herzamanı seçsemde değişen olmuyor. her tıklamamda gene karşıma çıkıyor.

 6. Cenker Sisman dedi ki:

  Cİhazın ayarlarından varsayılan ayarlardan CEYD-A yı kaldırınız ve tekrar deneyiniz.