Yol tarifi

Cenker Sisman tarafından tarihinde yayınlandı

En yakin yer bilgisini ogrendikten sonra, sesli olarak Yol Tarifi dediginizde cadde sokak gecisleri de belirtilerek sesli yol tarifi yapilir.
Ornegimizde En Yakin Disci kullanimini goruyorsunuz. Bilgi ekrana geldikten mikrofon kirmiziya donustukten sonra yol tarifi derseniz hem harita cizimli hem yazili hem de sozlu olarak yol tarifi bilgisi size sunulur.

Screenshot_2015-06-27-15-08-42

Screenshot_2015-06-27-15-09-12

Tanıdıklarınıza bu yazıyı önerin
Kategoriler: Genel

Cenker Sisman

1971 yılında doğan Cenker Sisman, Saint-Joseph lisesini bitirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde aynı bölümün yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Savaş Köse ile beraber yazdığı ‘Parallel Implementation of The Hough Transformation’ çalışması SCI’99/ISAS’99 da yayınlandı. Yazdığı uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması ‘Panda Future Connection’ Bimeks 1998 En İyi Yazılım – Mansiyon ödülünü aldı. Diğer programları olan WinPerfect, CleanDisk, VideoCapture, FTPExplorer, CardReader ve Multi-Email Sender uygulamaları zaman zaman yurtdışındaki medyalarda yayınlandı ve çeşitli otoriteler tarafından ödüller aldı.

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.