Panik Modu Tanımlama

ÖNEMLİ BİLGİ: GOOGLE PLAY STORE, YENİ YÖNETMELİKLERİ GEREĞİNCE TÜM UYGULAMALARDAKİ ÇAĞRI LOG VE SMS İZİNLERİNİ KULLANAN ÖZELLİKLERİN KALDIRILMASINI İSTEMİŞTİR. CEYD-A, PLATFORMDA DEVAM EDEBİLMEK ADINA BU İZİNLERİ KALDIRMIŞTIR. CEYD-A, PRO SÜRÜMDE GOOGLE'A İZİN FORMU GÖNDEREREK BU İZİNLERİ KULLANMAYA DEVAM ETMEKTEDİR VE ÇAĞRI VE SMS BİLDİRİMLERİ YİNE SESLİ OLARAK OKUNABİLMEKTEDİR. Konu ile ilgili haber: https://www.webtekno.com/google-in-yeni-play-store-izinleri-sevilen-uygulamalari-hizmet-disi-birakti-h60627.html

BU ÖZELLİK 10.02.2019 TARİHİ İTİBARIYLE GOOGLE ‘IN YENİ POLITIKALARINDAKİ SMS İZNİ KULLANMANIN UYGULAMALARDAN KALDIRILMASI TALEBİ İLE PLATFORMDA ÇALIŞAN CEYD-A UYGULAMASINDAN KALDIRILMIŞTIR. ALTERNATİF ÇÖZÜMLER KONUSUNDA ÇALIŞMA DEVAM ETMEKTEDİR.

CEYD-A nın yeni sürümüyle birlikte gasp gibi zorda kaldığınız acil durum gerektiren bir anda, sesli olarak önceden belirlediğiniz kelimeleri söylediğinizde, hiç belli etmeden bir yakınınıza nerede bulunduğunuzu belirten bir yardım mesajı gönderebilmeniz mümkün. Örneğin, size saldıran biri var ve CEYD-A nızın seslenince çalıştırı aktif durumda ve kapalı halde cebinizde. Siz önceden belirlediğiniz “Sakin Ol Dostum” u sesli olarak söylediğinizde CEYD-A bunu panik mod olarak algılıyor ve Panik telefonu olarak belirlediğiniz kişiye SMS olarak o anki bulunduğunuz yerin adresini ve yardım talebini atıyor.

Screenshot_2015-08-31-22-46-46 Screenshot_2015-09-01-14-00-00[1]Screenshot_2015-08-31-22-46-01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.