Çok sayıda işlemi tek seferde yaptıralım

Cenker Sisman tarafından tarihinde yayınlandı

CEYD-A’ya entegre, güçlenen CEYD dili sayesinde tek soruda birçok işlem yaptırıp sonuçları alabilmek mümkün. Örnekte durum raporu dediğimizde CEYD-A hava durumu, piyasa bilgileri, altın fiyatı, şarj durumu , saat gibi güncel bilgileri araştırıyor ve size bir rapor olarak sunuyor.

Bu komut TMTucccar rumuzlu kullanıcımız tarafından http://ceyd-a.net/komutekle sayfası kullanılarak oluşturulmuştur. Kendisine katkısı için teşekkür ederim.

 

Komut tanımı şu şekildedir:
SORU KELİMELERİ:
durum raporu,10
CEVAP ŞABLONU:

 

Tanıdıklarınıza bu yazıyı önerin

Cenker Sisman

1971 yılında doğan Cenker Sisman, Saint-Joseph lisesini bitirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde aynı bölümün yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Savaş Köse ile beraber yazdığı ‘Parallel Implementation of The Hough Transformation’ çalışması SCI’99/ISAS’99 da yayınlandı. Yazdığı uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması ‘Panda Future Connection’ Bimeks 1998 En İyi Yazılım – Mansiyon ödülünü aldı. Diğer programları olan WinPerfect, CleanDisk, VideoCapture, FTPExplorer, CardReader ve Multi-Email Sender uygulamaları zaman zaman yurtdışındaki medyalarda yayınlandı ve çeşitli otoriteler tarafından ödüller aldı.

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.