Komutlarınız CEYD-A ya profil bilgilerinizin girildiğini varsayarsak, bir sonraki CEYD-A açılışında yüklenir ve sonraki açılışta da devreye geçer (Yani 2. açılış)

Komutlarınızı KOMUTLARIMI YÜKLE diyerek te tekrar manüel yüklemeniz mümkün.
Eğer komutlarınız devreye girmiyorsa

1) komut karakterlerinde bir hata vardır  (Örneğin nasilsin yazılmıştır ama sesli okurken nasılsın olarak algılar bu yüzden uyuşmaz. nasılsın olarak komut girilmelidir)

2) komuttaki kelimeler doğrudur ancak katsayısı yeterli değildir ve bu yüzden başka tanımlı bir komut çalışabilir. Örneğin  Mehmet kimdir komutu oluşturdunuz ve katsayısına 10 verdiniz. Normalde kimdir komutu sistemde kayıtlıdır ve katsayısı 10 dur. Eğer sistemdeki komut yerine Mehmet kimdir çalışmasını istiyorsanız muhakkak 11 veya üstü değer vermelisiniz.  EN KOLAY ÇÖZÜM OLARAK KENDİ KOMUTLARINIZIN KATSAYISINI 15 veya BU SAYININ ÜSTÜNDE YAPINIZ. ÇÜNKÜ SİSTEMDEKİ ŞU AN EN BÜYÜK KATSAYI 14 dür.

3) Eğer komut tanımlarken İngilizce seçilmiş ise o komut sadece İngilizce CEYD-A versiyonuna gönderilmektedir. Eğer Türkçe CEYD-A kullanıyorsanız komutun Türkçe seçilmiş olmasına dikkat ediniz.

Changed status to publish