8 Cevaplar

 1. sadık dedi ki:

  Bu programi aktif olarak masalı kullanırım

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Seslenince çalıştır seçerseniz kapalıyken de aktif kullanabilirsiniz. Site üzerinde konu ile ilgili yazılar da bulunmakta

 2. ŞÜKRÜ dedi ki:

  ARAC kullanırken çıkış tuşunu kullanmak oldukça ZOR. DAHA BÜYÜK BİR BUTON VE ETRAFININDA BOŞ OLMASI GEREKİYOR. TELEFON KULLANIMIYLA İLGİLİ GELİŞTİRMELERİ DAHA CIK DİKKATE ALMALISINIZ, ÇÜNKÜ SORDUĞUM KULLANICILAR DAHA ÇOK TELEFON ARAMALARINDA CEYD-A YI KULLANDIKLARINI SÖYLEDİLER. YANİ BENIM DILE GETİRDİĞİM KONU ORTAK KULKANICI KONUSU. KOLAY GELSİN, BASARILARINIZ DAIM OLSUN.

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Dediklerinizi dikkate alacağım diğer butonlardan biraz daha büyük ama daha da büyültmeye çalışırım. Peki kapat dediğinizde de çıkabilir. Sesli kullanmak istemiyorsunuz sanırım.

 3. Müstecep dedi ki:

  Merhaba

  Çok başarılı bir uygulama olmuş bu yüzden ücretli sürümünü aldım. Elinize sağkık.Rica etsem, Outlook yapılandırması nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz lütfen.

  Müstecep

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Merhaba şu anda IMAP destekli email sunucuları destekliyor. Eğer outlook hesabınızın sunucusu IMAP destekli ise onun ismini ayarlardan yazınız sonrasında kullanıcı olarak email adresi ve şifreyi yazınız.
   Teşekkür ederim.

 4. yasin dedi ki:

  merhaba. uygulamaları komut verdiğimde açabiliyorum ancak uygulamayı kapatma işlemini yapmıyor. root ayarları. diyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

  • cenker dedi ki:

   Uygulamaları kapatmak için güvenlik sebebiyle CEYD-A nın yetkiye ihtiyacı var . Bu yüzden cihazınız rootlu ise Ayarlardan supersu veya benzer bir uygulamaya CEYD-A için izin vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.