Yeni surum ile birlikte eksik veya yanlislik var ise hatirlatmalarinizin uzerine tiklayarak daha rahat duzenleyebilirsiniz. Hatirlatmalarinizda tuttugunuz takimin ilerideki maclarini takip edebileceginiz gibi kendi eklediginiz hatirlatmalari da gorebilirsiniz.

Tüm hatırlatmalarınızı LİSTELE derseniz görebilirsiniz.

image

Ceyd-a nin ismini ve sizin isminizi artik ayarlardan da degistirebilirsiniz. Onceki surumlerde sadece senin adin mehmet olsun, benim adım ahmet diyerek isimlendirme yapilabiliyordu.

image

Artik ilk acilista cihaz bilgilerini gormek zorunda degilsiniz. Ayarlardan secimi degistirebilirsiniz.

image

Tanıdıklarınıza bu yazıyı önerin
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Cenker Sisman

1971 yılında doğan Cenker Sisman, Saint-Joseph lisesini bitirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde aynı bölümün yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Savaş Köse ile beraber yazdığı ‘Parallel Implementation of The Hough Transformation’ çalışması SCI’99/ISAS’99 da yayınlandı. Yazdığı uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması ‘Panda Future Connection’ Bimeks 1998 En İyi Yazılım – Mansiyon ödülünü aldı. Diğer programları olan WinPerfect, CleanDisk, VideoCapture, FTPExplorer, CardReader ve Multi-Email Sender uygulamaları zaman zaman yurtdışındaki medyalarda yayınlandı ve çeşitli otoriteler tarafından ödüller aldı.

8 yorum

Emre · 11 Eylül 2015 20:11 tarihinde

Ceyda çağrı geldiğinde sesi kapatıyor ne kendisi gelen çağrıyı okuyor nede telefon müziği çalıyor titreşim bile kapatıyor çağrı bitince tekrar acıyor Ceyda yi kaldırınca problem yok kurunca aynı problem devam ediyor birde çağrı gelince aç dediğinizde çağrıyı açmıyor fakat kapat dediğinizde çağrıyı kapatıyor yardım lütfen

  Cenker Sisman · 12 Eylül 2015 09:07 tarihinde

  Merhaba son güncellemede başka cihaz modellerindeki sorunu çözmek için sadece ses gelsin çağrı gelmesin işlemi yapmıştım diğer sorunu çözdü ama sizde sesi kıstı anlaşılan.
  O zaman bir sonraki güncellemede bu özelliği seçenekli yaparım sizin ki de düzelir.
  Teşekkürler bilgi için.
  Bu arada sizin ses kanalı ne seçilmiş durumda sistem mi ? medya mı ? Sistemi seçmiş olabilir misiniz? Medyayı seçin çünkü tüm sesi kısmış diyorsunuz bende sadece çağrı sesi kısılıyor.
  cenker@gmail.com a da bilgi verebilirsiniz.

ahmet · 17 Ekim 2015 18:48 tarihinde

cey da ya asus ismini verdim ama bir türlü asusla uynmıyor ceyda ile uyanıp cevap veriyor asus ekrana geldikden sonra kullanabiliyor

  Cenker Sisman · 19 Ekim 2015 07:15 tarihinde

  asus u başka bir kelime ile karıştırıyor olabilir. Başka bir isim deneyebilir misiniz ?

   Umit · 29 Ekim 2015 22:29 tarihinde

   Ben tam sürüm aldım fakat sesle cevapla olmuyor veya arka planda seslenince kapalı olsa bile cevap veriyor diyorsunuz ama oana cevap vermiyor Ceyda ismiyle hitap ediyorum bütün komutları açık genelde olmuyor sorun ne olabilir her ikisi içinde bu arada emeginize sağlık ilk defa bir uygulamaya para verdim sırf daha iysini yapmanız

   için başarılarının devamı olsun

    Cenker Sisman · 29 Ekim 2015 22:45 tarihinde

    Merhaba oncelikle teşekkür ederim. Sanırım Seslenince Çalıştır özelliğinin çalışmadığını söylüyorsunuz. Öncelikle Ayarlardan Seslenince Çalıştırı veya sağ alt köşedeki butonu aktif etmeniz gerekiyor. Sonra CEYD-A yı kapattığınızda üst sol köşedeki kırmızı miktofonu gormeniz gerekiyor . EĞer görmüyorsanız başka bir uygulama arkaplanda mikrofonu kullanıyordur.

     Umit · 29 Ekim 2015 22:56 tarihinde

     Arka planda kırmızı oluyor sonra kayboluyor seslenince gelmiyor hangi uygulama kullanabilir nasıl çözüm bulabiliriz

     Cenker Sisman · 29 Ekim 2015 23:07 tarihinde

     Bana tüm CEYD-A ayarlarının ne olduğunu gosteren ekran çıktıları gonderir misiniz? cenker@gmail.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.