İsimlendirme Ayarları ve Hatırlatma Duzeltme

Yeni surum ile birlikte eksik veya yanlislik var ise hatirlatmalarinizin uzerine tiklayarak daha rahat duzenleyebilirsiniz. Hatirlatmalarinizda tuttugunuz takimin ilerideki maclarini takip edebileceginiz gibi kendi eklediginiz hatirlatmalari da gorebilirsiniz.

Tüm hatırlatmalarınızı LİSTELE derseniz görebilirsiniz.

image

Ceyd-a nin ismini ve sizin isminizi artik ayarlardan da degistirebilirsiniz. Onceki surumlerde sadece senin adin mehmet olsun, benim adım ahmet diyerek isimlendirme yapilabiliyordu.

image

Artik ilk acilista cihaz bilgilerini gormek zorunda degilsiniz. Ayarlardan secimi degistirebilirsiniz.

image

8 Cevaplar

 1. Emre dedi ki:

  Ceyda çağrı geldiğinde sesi kapatıyor ne kendisi gelen çağrıyı okuyor nede telefon müziği çalıyor titreşim bile kapatıyor çağrı bitince tekrar acıyor Ceyda yi kaldırınca problem yok kurunca aynı problem devam ediyor birde çağrı gelince aç dediğinizde çağrıyı açmıyor fakat kapat dediğinizde çağrıyı kapatıyor yardım lütfen

  • Cenker Sisman dedi ki:

   Merhaba son güncellemede başka cihaz modellerindeki sorunu çözmek için sadece ses gelsin çağrı gelmesin işlemi yapmıştım diğer sorunu çözdü ama sizde sesi kıstı anlaşılan.
   O zaman bir sonraki güncellemede bu özelliği seçenekli yaparım sizin ki de düzelir.
   Teşekkürler bilgi için.
   Bu arada sizin ses kanalı ne seçilmiş durumda sistem mi ? medya mı ? Sistemi seçmiş olabilir misiniz? Medyayı seçin çünkü tüm sesi kısmış diyorsunuz bende sadece çağrı sesi kısılıyor.
   [email protected] a da bilgi verebilirsiniz.

 2. ahmet dedi ki:

  cey da ya asus ismini verdim ama bir türlü asusla uynmıyor ceyda ile uyanıp cevap veriyor asus ekrana geldikden sonra kullanabiliyor

  • Cenker Sisman dedi ki:

   asus u başka bir kelime ile karıştırıyor olabilir. Başka bir isim deneyebilir misiniz ?

   • Umit dedi ki:

    Ben tam sürüm aldım fakat sesle cevapla olmuyor veya arka planda seslenince kapalı olsa bile cevap veriyor diyorsunuz ama oana cevap vermiyor Ceyda ismiyle hitap ediyorum bütün komutları açık genelde olmuyor sorun ne olabilir her ikisi içinde bu arada emeginize sağlık ilk defa bir uygulamaya para verdim sırf daha iysini yapmanız

    için başarılarının devamı olsun

    • Cenker Sisman dedi ki:

     Merhaba oncelikle teşekkür ederim. Sanırım Seslenince Çalıştır özelliğinin çalışmadığını söylüyorsunuz. Öncelikle Ayarlardan Seslenince Çalıştırı veya sağ alt köşedeki butonu aktif etmeniz gerekiyor. Sonra CEYD-A yı kapattığınızda üst sol köşedeki kırmızı miktofonu gormeniz gerekiyor . EĞer görmüyorsanız başka bir uygulama arkaplanda mikrofonu kullanıyordur.

     • Umit dedi ki:

      Arka planda kırmızı oluyor sonra kayboluyor seslenince gelmiyor hangi uygulama kullanabilir nasıl çözüm bulabiliriz

     • Cenker Sisman dedi ki:

      Bana tüm CEYD-A ayarlarının ne olduğunu gosteren ekran çıktıları gonderir misiniz? [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.